fbpx Skip to content

Vánoční nadílka mezi stromy začíná!

Darujte svým blízkým chvilku pro sebe – cestu s terapeutem za zvýhodněnou cenu.
Pošleme Vám voucher a do konce června s Vaším blízkým vyrazíme na cestu. A že jsou ty Vánoce, tak rozdáváme i my!
Darujte dvojité dobro. Dobro pro někoho, na kom Vám záleží, a dobro pro přírodu. Za každou cestu vysadíme s Home for Trees jeden strom.

Cesta s terapeutem přírodou vám ukáže nové možnosti

Vydejte se na cestu s terapeutem, budete vyslyšeni, pochopeni a nasměřováni. Vyčistíte hlavu a znovu naleznete vnitřní motivaci pro potřebnou změnu. Vytvořenou atmosféru můžete využít pro svůj osobní růst. Cesta přírodou má vědecky prokázané pozitivní účinky jako je snížení stresu, tlaku, celkové zlepšení života a zdraví.

Stojím
Každému se někdy stane, že se nehýbe z místa. Jsme zaseklí v práci nebo ve vztahu. Chceme vzít věci do vlastních rukou, ale nevíme, jak a kde začít.
1
Jdu
Začněte cestou s terapeutem do prostředí, které přirozeně zklidňuje. Cestou a dialogem otevřeme pohledy situace z jiné perspektivy.
2
Nalézám řešení
Zažijete si pocit vlastní kompetentnosti. Dostaneme se k vašemu prožívání, ke skutečné podstatě.
3

Proč jít

Jak to probíhá

1. Zvolíte si téma

S čím přicházíte? Co si chcete odnést? Před cestou si s terapeutem zmapujete pro vás důležitá témata. Můžete přijít s čímkoli.

2. Projdeme vaší cestu

Cesta ubíhá dle vašeho tempa. Terapeut vás doprovází. Součastí cesty jsou pauzy a občerstvení.

3. Uzavřeme cestu

Celou cestu si shrneme. Získáte zpětnou vazbu a doporučení, kam se případně dále obrátit. Dostanete tipy a techniky, jak se sebou dále pracovat.

Pro koho

Pro každého, kdo se chce posunout v životě vpřed a hledá způsoby, jak na to. Cesty s terapeutem poskytujeme jednotlivcům.​

Kde se cesty konají

Obvykle v okolí Prahy, Brna, Pardubic. Náročnost a délku trasy vám přizpůsobíme. Setkáme se na místě nebo vyrazíme společně.

Terapeuti

Zastoupení terapeuti vychází z různých psychoterapeutických přístupů.

Náš přístup

Shinrin yoku

Neboli lesní koupel pochází z Japonska a zlepšuje psychické i fyzické zdraví pomocí propojení s přírodou. Přináší řešení všem, kteří chtějí zklidnit mysl, navrátit vnitřní pohodu, relaxovat a zlepšit svůj život a zdraví. Díky shinrin yoku zapojíte všechny své smysly, zpomalíte a začnete vnímat, co se vám dosud nedařilo.

Psychoterapie

Psychoterapie nám pomáhá uvědomit si, že máme dispozice, proto abych na sobě mohli neustále pracovat, něco zlepšovat. Pomůže nám korigovat a naplňovat svá očekávání.

Mindfulness

Zaměříme pozornost na přítomný okamžik bez posuzování, hodnocení a očekávání. Díky prožívání tady a teď se dostaneme do kontaktu se sebou, s tím, co zažíváme. Získáme odstup, vhled a větší kontrolu nad tím, co se děje v nás a kolem nás. Společně s nádechem a výdechem se osvoboďme od neprospěšných návyků a otevřeme dveře novým možnostem.

Koučování

Život se skládá z nepřeberného množství dílčích cílů. Za účelem osobní rozvoje se zaměříme na proces: „Dostat se z místa na místo.“ Nahlédneme současnost za přispění průvodcova zrcadla a zpětné vazby.

Nastavení mysli - Growth Mindset

„Změna je možná.“ Náš postoj a způsob, jakým k životu přistupujeme není neměnná konstanta, ale shluk zkušeností a osobnostních předpokladů, které jsou tvárné. Díky pochopení, že se díky trpělivosti, učení a práci na sobě můžeme posouvat kýženým směrem (směrem, který si určíme), se tak skutečně děje.

Přihlašte se do našeho newsletteru