fbpx Skip to content

Terapeuti

Adam_foto

Adam Táborský

Jednotlivci, páry, workshopy, Praha, adam@terapiemezistromy.cz

Terapii vnímám jako cestu, jak se dostat do souladu se sebou samým, být tím, kým skutečně jsme. Mým cílem je vytvořit vztah, který můžete využít pro svůj osobní růst.

DSC_4439 j (kopie)

Klára Ulmannová

Solo cesty, workshopy

Nabízím vám pomoc a podporu při zvládání osobních či vztahových potíží. Terapeutický proces vnímám jako možnost být v opravdovém kontaktu se sebou a prožít si své emoce v laskavé péči a bezpečném prostředí. Společně můžeme odhalit vzorce a programy, které brání v rozvoji a budovat ve vás pocit vlastní hodnoty, odpovědnosti a autenticity, abyste mohli žít v souladu sami se sebou i s lidmi kolem vás.

Processed with VSCO with g6 preset

Roksana Táborská

Solo cesty, workshopy, Praha

Psychoterapii vnímám jako cestu umožňující lepší uvědomění sebe sama, svých možností, limitů, ale i svobody. V terapeutické práci nabízím bezpečný prostor pro nahlížení a porozumění svých vlastních možností. Zaměřuji se na posílení schopnosti činit rozhodnutí, tedy jednat sám za sebe a v souladu se sebou. Společně s Vámi chci tvořit prostor, kde se můžete rozvíjet a nahlížet se o něco vědoměji.

Tomáš Legát

Tomáš Légát

Solo cesty, Praha, Hradec Králové

Věřím, že terapie pomáhá lidem v různých životních situacích nalézt sebe. Důležitou roli v tomto hraje terapeutický vztah a důvěra s ním spojená. Empatie a ochota naslouchat patří k postojům, na které kladu ve své práci velký důraz. Osobnost každého člověka v sobě skrývá velký potenciál, který se snažím společně se svými klienty objevovat a dále rozvíjet.

Kateřina_Kroupová

Kateřina Kroupová

Solo cesty,Praha, katerina@terapiemezistromy.cz

Propojuji terapeutickou práci a koučink. Své klienty podporuji v hledání nových možností, jak žít spokojeně v souladu se svými potřebami, nahlížet na sebe s porozuměním a současně zůstat k sobě laskaví.

Screenshot 2020-08-09 at 22.29.15

Vlasta Vetešníková

Solo cesty, relaxace, Praha

Jsem terapeutka s dlouholetou praxí, co mi umožňuje integrovat nejrůznější psychoterapeutické směry podle potřeb klienta. Mám zkušenosti s krátkodobou krizovou intervencí,ale i dlouhodobouindividuální a skupinovou terapií.

67972885_690140584805153_1955508346559660032_n

Filip Kňažek

Solo cesty, workshopy, Brno

Som sebarozvojový lektor neformálneho vzdelávania a facilitátor. Pracujem so skupinami, kde ľudí vyzývam vystúpiť z komfortnej zóny, sprevádzam ich a pomáham im čeliť samým sebe a nevzdávať sa. Verím, že každý musí začať od seba, aby objavil svoju silu a dobro a následne ho videl aj v iných. Dôležité je však chcieť. A túto chuť skupina neskutočne podporuje.

IMG_5537 (1)

Michaela Selucká

Solo cesty (koučování), workshopy michaela@terapiemezistromy.cz

Jsem koučka a lektorka. Koučink otevírá oči a nastavuje zrcadlo, orientuje se na to, jak věci změnit a nastavit do budoucna. Správnou otázkou se dá docílit neuvěřitelných výsledků. Pohybuji se v korporátním světě, zkušenosti mám z neziskového sektoru i start-upového prostředí. Na cestě budeme řešit vás a váš rozvoj komplexně.

IMG_20210603_120612_462(1)

Jan Houdek

Solo cesty, koučování, Praha

Jako kouč jsem zaměřený na téma hledání sebe sama. Vnímám ho jako základ pro naše životní naplnění a radost z každodenního života. Pomůžu vám objevit kdo jste a svou další cestu. Optimalizujeme vaše prostředí a vnitřní svět, aby vás podporovalo ve vašem životě. To vše v nehodnotícím a podporujícím duchu v obklopení stromů.

Žanet - profilovka do práce 4

Žaneta Říhová

Solo cesty, workshopy, Praha

Ráda komplexně. Vycházím z principů Existenciální analýzy a Logoterapie, které doplňuji znalostmi z oblasti psychosomatiky, klinické psychologie či Mindfulness technikami. Nabízím setkání v bezpečném psychoterapeutickém vztahu, kde můžeme společně prozkoumávat obtížné životné situace, zmírňovat jejich dopady na psychiku či nalézat jejich řešení.

DSC01206-2

Vojtěch Šrámek

Solo cesty, workshopy, Praha

V terapii se setkáváme jako parťáci, partneři, dva lidé, kteří společně hledají odpovědi na palčivé otázky a nacházejí cestu ke spokojenějšímu životu. Ta je pro každého z nás jedinečná. Vyznávám proto tvořivý nekritický přístup Gestalt terapie, který je založený na podpoře a bytí tady a teď. Psychologii jsem studoval i na americkém severozápadě, kde to do hustých lesů bylo vždy blízko.

foto já

Petra Antošová

Solo cesty, koučování, Praha, Střední Čechy petra@terapiemezistromy.cz

Jsem koučka a průvodkyně. Díky práci v oblasti rozvojové spolupráce jsem procestovala svět a spolupracovala s lidmi z různých zemí a společenských vrstev. Doprovázím také poutníky na jejich cestě krajinou vnitřní i vnější. Naplňuje mne být svědkem toho, jak koučování v pohybu a pobyt v přírodě otevírají nová témata, nové perspektivy a vlídným, laskavým způsobem přivádí člověka do svého středu: k sobě sama.

20200628_202501[1]

Kamila Jirsáková

Solo cesty, arte workshopy (Praha, Lužické hory/Českosaské Švýcarsko), kamila@terapiemezistromy.cz

Jsem terapeut, arteterapeut a kouč. Při své práci využívám zkušenosti z arteterapie, aktivní imaginace a mindfulness. Čerpám také z daseinsanalytické psychoterapie, terapeut je zde průvodcem na cestě při hledání vlastní autenticity a toho, „jak být s druhými a přitom neztratit sám sebe“.

kristina

Kristina Běrská

Solo cesty, workshopy, Praha, Východní Čechy

Kde jinde růst než mezi stromy? Ať už budete potřebovat citlivou podporu ¬– stabilizovat kořeny po bouři či znovu vyrašit po zimě, nebo naopak budete chtít rozvinout svůj potenciál, vyrůst ještě výš a vzkvétat ve vaší práci či osobním životě, společně, mezi stromy, se to dělá lépe. Věnuji se koučování, terapii a lektorování všímavosti.