fbpx Skip to content

Terapeuti

Adam_foto

Adam Táborský

Solo cesty, workshopy, Praha, Brno, adam@terapiemezistromy.cz

Terapii vnímám jako cestu, jak se dostat do souladu se sebou samým, být tím, kým skutečně jsme. Mým cílem je vytvořit vztah, který můžete využít pro svůj osobní růst.

d

Dominik Břeň

Solo cesty, workshopy, Praha dominik@terapiemezistromy.cz

Osobu terapueta vnímám jako průvodce na cestě poznávání sebe sama. Na cestě, na které hledáme vlastní strategie zvládání nároků každodenního života, stresu, psychické nepohody, ale také způsoby zvyšování všímavosti k okamžikům, které nás naopak činí šťastnými.

Processed with VSCO with s2 preset

Marie Froulíková

Solo cesty, workshopy, arte, Praha marie@terapiemezistromy.cz

Terapii skrze přírodu vnímám jako léčivou cestu ke své podstatě, kreativitě a autenticitě. S klienty pracuji komplexně pomocí sebevyjádření na vědomé i nevědomé úrovni. Jako zásadní vnímám tvorbu bezpečného prostoru, respektování potřeb a načasování klienta.

nawrath_hlava

Martin Nawrath

Solo cesty, workshopy, Brno

Ve své praxi vycházím zejména z procesově orientované práce Arnolda Mindella, archetypové psychologie Jamese Hillmana a přístupu jejich učitele C. G. Junga. Příroda je pro mě obraz a zdroj „toho živého“, toho, čeho se potřebujeme dotýkat, co potřebujeme dýchat, co námi musí protékat způsobem, který dává životu smysl a směr.

Kateřina_Kroupová

Kateřina Kroupová

Solo cesty,Praha, katerina@terapiemezistromy.cz

Propojuji terapeutickou práci a koučink. Své klienty podporuji v hledání nových možností, jak žít spokojeně v souladu se svými potřebami, nahlížet na sebe s porozuměním a současně zůstat k sobě laskaví.

Screenshot 2020-08-09 at 22.29.15

Vlasta Vetešníková

Solo cesty, relaxace, Praha

Jsem terapeutka s dlouholetou praxí, co mi umožňuje integrovat nejrůznější psychoterapeutické směry podle potřeb klienta. Mám zkušenosti s krátkodobou krizovou intervencí,ale i dlouhodobouindividuální a skupinovou terapií.

Žanet - profilovka do práce 4

Žaneta Říhová

Solo cesty, workshopy, Praha

Ráda komplexně. Vycházím z principů Existenciální analýzy a Logoterapie, které doplňuji znalostmi z oblasti psychosomatiky, klinické psychologie či Mindfulness technikami. Nabízím setkání v bezpečném psychoterapeutickém vztahu, kde můžeme společně prozkoumávat obtížné životné situace, zmírňovat jejich dopady na psychiku či nalézat jejich řešení.

20200628_202501[1]

Kamila Jirsáková

Solo cesty, arte workshopy (Praha, Lužické hory/Českosaské Švýcarsko), kamila@terapiemezistromy.cz

Jsem terapeut, arteterapeut a kouč. Při své práci využívám zkušenosti z arteterapie, aktivní imaginace a mindfulness. Čerpám také z daseinsanalytické psychoterapie, terapeut je zde průvodcem na cestě při hledání vlastní autenticity a toho, „jak být s druhými a přitom neztratit sám sebe“.

DSC_4439 j (kopie)

Klára Ulmannová

Solo cesty, workshopy

Nabízím vám pomoc a podporu při zvládání osobních či vztahových potíží. Terapeutický proces vnímám jako možnost být v opravdovém kontaktu se sebou a prožít si své emoce v laskavé péči a bezpečném prostředí. Společně můžeme odhalit vzorce a programy, které brání v rozvoji a budovat ve vás pocit vlastní hodnoty, odpovědnosti a autenticity, abyste mohli žít v souladu sami se sebou i s lidmi kolem vás.

foto já

Petra Antošová

Solo cesty, koučování, Praha, Střední Čechy petra@terapiemezistromy.cz

Jsem koučka a průvodkyně. Díky práci v oblasti rozvojové spolupráce jsem procestovala svět a spolupracovala s lidmi z různých zemí a společenských vrstev. Doprovázím také poutníky na jejich cestě krajinou vnitřní i vnější. Naplňuje mne být svědkem toho, jak koučování v pohybu a pobyt v přírodě otevírají nová témata, nové perspektivy a vlídným, laskavým způsobem přivádí člověka do svého středu: k sobě sama.

IMG_5537 (1)

Michaela Selucká

Solo cesty (koučování), workshopy michaela@terapiemezistromy.cz

Jsem koučka a lektorka. Koučink otevírá oči a nastavuje zrcadlo, orientuje se na to, jak věci změnit a nastavit do budoucna. Správnou otázkou se dá docílit neuvěřitelných výsledků. Pohybuji se v korporátním světě, zkušenosti mám z neziskového sektoru i start-upového prostředí. Na cestě budeme řešit vás a váš rozvoj komplexně.

Zdenka-24R

Zdeňka Voštová

Solo cesty, workshopy, Praha zdenka@terapiemezistromy.cz

Jsem gestalt terapeutka a pevně věřím, že všechno v našich životech je propojené. Prostředí, ve kterém žijeme, má na nás vliv stejně jako my na něj. Proto považuji za zásadní pečovat o náš svět, vnější i ten vnitřní. Těší mě provázet lidi na této cestě, pomáhat jim v péči o duši, vztahy i zdroje.

kristina

Kristina Běrská

Solo cesty, workshopy, Praha, Východní Čechy

Kde jinde růst než mezi stromy? Ať už budete potřebovat citlivou podporu ¬– stabilizovat kořeny po bouři či znovu vyrašit po zimě, nebo naopak budete chtít rozvinout svůj potenciál, vyrůst ještě výš a vzkvétat ve vaší práci či osobním životě, společně, mezi stromy, se to dělá lépe. Věnuji se koučování, terapii a lektorování všímavosti.

l

Vojtěch Šrámek

Solo cesty, workshopy, Praha

Terapeutické zaměření mám v Gestalt psychoterapii.Stavím na významu přítomného okamžiku, prožívání a vyjadřování emocí. Psychologii jsem studoval také na americkém severozápadě, kde do hustých lesů bylo vždy blízko.

67972885_690140584805153_1955508346559660032_n

Filip Kňažek

Solo cesty, workshopy, Brno

Som sebarozvojový lektor neformálneho vzdelávania a facilitátor. Pracujem so skupinami, kde ľudí vyzývam vystúpiť z komfortnej zóny, sprevádzam ich a pomáham im čeliť samým sebe a nevzdávať sa. Verím, že každý musí začať od seba, aby objavil svoju silu a dobro a následne ho videl aj v iných. Dôležité je však chcieť. A túto chuť skupina neskutočne podporuje.

Přihlašte se do našeho newsletteru