fbpx Skip to content

Terapeuti

MeziStromy-10

Adam Táborský

Solo cesty, workshopy, Praha, Brno, adam@terapiemezistromy.cz

Terapii vnímám jako cestu, jak se dostat do souladu se sebou samým, být tím, kým skutečně jsme. Mým cílem je vytvořit vztah, který můžete využít pro svůj osobní růst.

Processed with VSCO with s2 preset

Marie Froulíková

Solo cesty, workshopy, arte, Praha marie@terapiemezistromy.cz

Terapii skrze přírodu vnímám jako léčivou cestu ke své podstatě, kreativitě a autenticitě. S klienty pracuji komplexně pomocí sebevyjádření na vědomé i nevědomé úrovni. Jako zásadní vnímám tvorbu bezpečného prostoru, respektování potřeb a načasování klienta.

d

Dominik Břeň

Solo cesty, workshopy, Praha dominik@terapiemezistromy.cz

Osobu terapueta vnímám jako průvodce na cestě poznávání sebe sama. Na cestě, na které hledáme vlastní strategie zvládání nároků každodenního života, stresu, psychické nepohody, ale také způsoby zvyšování všímavosti k okamžikům, které nás naopak činí šťastnými.

IMG_5537 (1)

Michaela Selucká

Solo cesty (koučování), workshopy michaela@terapiemezistromy.cz

Jsem koučka a lektorka. Koučink otevírá oči a nastavuje zrcadlo, orientuje se na to, jak věci změnit a nastavit do budoucna. Správnou otázkou se dá docílit neuvěřitelných výsledků. Pohybuji se v korporátním světě, zkušenosti mám z neziskového sektoru i start-upového prostředí. Na cestě budeme řešit vás a váš rozvoj komplexně.

Kateřina_Kroupová

Kateřina Kroupová

Solo cesty,Praha, katerina@terapiemezistromy.cz

Propojuji terapeutickou práci a koučink. Své klienty podporuji v hledání nových možností, jak žít spokojeně v souladu se svými potřebami, nahlížet na sebe s porozuměním a současně zůstat k sobě laskaví.

Screenshot 2020-08-09 at 22.29.15

Vlasta Vetešníková

Solo cesty, relaxace, Praha

Jsem terapeutka s dlouholetou praxí, co mi umožňuje integrovat nejrůznější psychoterapeutické směry podle potřeb klienta. Mám zkušenosti s krátkodobou krizovou intervencí,ale i dlouhodobouindividuální a skupinovou terapií.

foto já

Petra Antošová

Solo cesty, koučování, Praha, Střední Čechy petra@terapiemezistromy.cz

Jsem koučka a průvodkyně. Díky práci v oblasti rozvojové spolupráce jsem procestovala svět a spolupracovala s lidmi z různých zemí a společenských vrstev. Doprovázím také poutníky na jejich cestě krajinou vnitřní i vnější. Naplňuje mne být svědkem toho, jak koučování v pohybu a pobyt v přírodě otevírají nová témata, nové perspektivy a vlídným, laskavým způsobem přivádí člověka do svého středu: k sobě sama.

Žanet - profilovka do práce 4

Žaneta Říhová

Solo cesty, workshopy, Praha

Ráda komplexně. Vycházím z principů Existenciální analýzy a Logoterapie, které doplňuji znalostmi z oblasti psychosomatiky, klinické psychologie či Mindfulness technikami. Nabízím setkání v bezpečném psychoterapeutickém vztahu, kde můžeme společně prozkoumávat obtížné životné situace, zmírňovat jejich dopady na psychiku či nalézat jejich řešení.

Zdenka-24R

Zdeňka Voštová

Solo cesty, workshopy, Praha zdenka@terapiemezistromy.cz

Jsem gestalt terapeutka a pevně věřím, že všechno v našich životech je propojené. Prostředí, ve kterém žijeme, má na nás vliv stejně jako my na něj. Proto považuji za zásadní pečovat o náš svět, vnější i ten vnitřní. Těší mě provázet lidi na této cestě, pomáhat jim v péči o duši, vztahy i zdroje.

20200628_202501[1]

Kamila Jirsáková

Solo cesty, arte workshopy (Praha, Lužické hory/Českosaské Švýcarsko), kamila@terapiemezistromy.cz

Jsem terapeut, arteterapeut a kouč. Při své práci využívám zkušenosti z arteterapie, aktivní imaginace a mindfulness. Čerpám také z daseinsanalytické psychoterapie, terapeut je zde průvodcem na cestě při hledání vlastní autenticity a toho, „jak být s druhými a přitom neztratit sám sebe“.

l

Vojtěch Šrámek

Solo cesty, workshopy, Praha

Terapeutické zaměření mám v Gestalt psychoterapii.Stavím na významu přítomného okamžiku, prožívání a vyjadřování emocí. Psychologii jsem studoval také na americkém severozápadě, kde do hustých lesů bylo vždy blízko.

DSC_4439 j (kopie)

Klára Ulmannová

Solo cesty, workshopy

Nabízím vám pomoc a podporu při zvládání osobních či vztahových potíží. Terapeutický proces vnímám jako možnost být v opravdovém kontaktu se sebou a prožít si své emoce v laskavé péči a bezpečném prostředí. Společně můžeme odhalit vzorce a programy, které brání v rozvoji a budovat ve vás pocit vlastní hodnoty, odpovědnosti a autenticity, abyste mohli žít v souladu sami se sebou i s lidmi kolem vás.

67972885_690140584805153_1955508346559660032_n

Filip Kňažek

Solo cesty, workshopy, Brno

Som sebarozvojový lektor neformálneho vzdelávania a facilitátor. Pracujem so skupinami, kde ľudí vyzývam vystúpiť z komfortnej zóny, sprevádzam ich a pomáham im čeliť samým sebe a nevzdávať sa. Verím, že každý musí začať od seba, aby objavil svoju silu a dobro a následne ho videl aj v iných. Dôležité je však chcieť. A túto chuť skupina neskutočne podporuje.

Přihlašte se do našeho newsletteru