fbpx Skip to content

Příroda a cesta s terapeutem přírodou vás posune dál

Vydejte se na cestu s terapeutem. Jsme tu pro vás. Vyčistíte hlavu a znovu naleznete vnitřní motivaci pro potřebnou změnu. Vytvořenou atmosféru můžete využít pro svůj osobní růst. Cesta přírodou má vědecky prokázané pozitivní účinky jako je snížení stresu, tlaku, celkové zlepšení života a zdraví.

Nehýbu se
Každému se někdy stane, že si neví rady. Někdo se plácá, někdo přešlapuje, někdo se topí... Společně vezmeme otěže do vlastních rukou. Začneme.
1
Kráčím
Jdeme mezi stromy a noříme se do myšlení, prožívání a chování. Co máme rádi, čeho litujeme, z čeho máme strach nahlédneme z jiného pohledu.
2
Řeším
Zažijete si pocit vlastní kompetentnosti. Dostanete se k vašemu prožívání nebo se ho naopak neučíte regulovat. Přistoupíte k sobě.
3

Proč s námi?

Co zažijete?

1. Volbu

Můžeme se bavit o čemkoliv, ale je na vás, s čím začneme. Než vyrazíme, tak si cestu zarámujeme.

2. Cestu k sobě

Můžeme jít, můžeme stát, můžeme sedět, můžeme jíst. Cesta je na vás. My jsme tu s vámi.

3. Uzavření

Ve shrnujícím emailu obdržíte vhledy, na které jste si přišli. Inspiraci k dalším krokům a sadu způsobů, jak pečovat o sebe.

Pro vás?

Cesta není jen pro ty, kteří neví jak dál. Slouží k posunu vpřed. Cesty nejsou poslední možností, jak řešit své potíže. Jsou tou první a pro každého!

Kde půjdeme?

Obvykle v okolí Prahy, Brna, Pardubic. Náročnost a délku trasy zvolíme společně k vaší spokojenosti.

S kým?

Naši průvodci čerpají ze svého vzdělání, zkušeností a různých psychoterapeutických směrů.

Náš přístup

Shinrin yoku

Neboli lesní koupel pochází z Japonska a zlepšuje psychické i fyzické zdraví pomocí propojení s přírodou. Přináší řešení všem, kteří chtějí zklidnit mysl, navrátit vnitřní pohodu, relaxovat a zlepšit svůj život a zdraví. Díky shinrin yoku zapojíte všechny své smysly, zpomalíte a začnete vnímat, co se vám dosud nedařilo.

Psychoterapie

Psychoterapie nám pomáhá uvědomit si, že máme dispozice, proto abych na sobě mohli neustále pracovat, něco zlepšovat. Pomůže nám korigovat a naplňovat svá očekávání.

Mindfulness

Zaměříme pozornost na přítomný okamžik bez posuzování, hodnocení a očekávání. Díky prožívání tady a teď se dostaneme do kontaktu se sebou, s tím, co zažíváme. Získáme odstup, vhled a větší kontrolu nad tím, co se děje v nás a kolem nás. Společně s nádechem a výdechem se osvoboďme od neprospěšných návyků a otevřeme dveře novým možnostem.

Koučování

Život se skládá z nepřeberného množství dílčích cílů. Za účelem osobní rozvoje se zaměříme na proces: „Dostat se z místa na místo.“ Nahlédneme současnost za přispění průvodcova zrcadla a zpětné vazby.

Nastavení mysli - Growth Mindset

„Změna je možná.“ Náš postoj a způsob, jakým k životu přistupujeme není neměnná konstanta, ale shluk zkušeností a osobnostních předpokladů, které jsou tvárné. Díky pochopení, že se díky trpělivosti, učení a práci na sobě můžeme posouvat kýženým směrem (směrem, který si určíme), se tak skutečně děje.